Reprezentant Vanzare Betoane

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Giurgiu
  • Ilfov
  • Actualizat la: 26.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Compania activeaza pe piata din 2002 si are o experienta indelungata in extractia si sortarea agregatelor minerale pt betoane si asfalt. Este situata in jud Giurgiu unde detine statii moderne de sortare si de betoane, incarcatoare frontale, excavatoare, buldozere.

    Cerinte:
    - Experienta pe un post similar si in vanzarea de produse similare (betoane, materiale de constructii);
    - Excelente abilitati de vanzare, negociere, prospectare de piata, new-business;
    - Experienta de lucru in domeniul constructiilor sau conex, cunostinte despre zona tehnica-operationala a producerii betoanelor;
    - Disponibilitate la deplasari pe S Bucurestiului (locatia productiei si a biroului este in Jud Giurgiu);
    - Cunostinte bune operare MS Office si diverse aplicatii ERP;
    - Engleza nivel mediu-conversational;
    - Disponibilitate la deplasari frecvente si permis auto categoria B.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - Orientare peste 60% pe dezvoltarea portofoliului de clienti din zona constructiilor: civile si industriale din S Buc;
    - Experienta pe zona operationala, urmarirea derularii proiectelor, incasarea facturilor de la client;
    - Cunostinte despre producerea betoanelor, urmarirea derularii proiectelor in santier- reprezinta avantaj.

    Alte informatii

    Oferta:
    - Salariu fix negociabil + tichete masa;
    - Contract de munca stabil;
    - Logistica necesara, masina full time.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu
    • Tichete de masa

    6700 - 7300 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    6500 - 7500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (86)